اینستا مارکت

اینستا مارکت

یکی از کامل ترین و به روزترین فروشگاه های ایران در زمینه آموزش ها و پکیج های کاربردی...

درباره ما


فروشگاه اینستا مارکت فعالیت خود را به تازگی شروع کرده است. این فروشگاه در ابتدا فقط در زمینه خدمات افزایش فالوور و لایک فعالیت می کرد ولی پس از مدتی کوتاه تصمیم برآن شد که تمام ترفند های جذاب و کاربردی در هر زمینه ای در فروشگاه عرضه شوند.

ضمانت(گارانتی) 100 در صدی خرید که در انتهای هر مطلب وجود دارد به شما این اطمینان را میدهد که :

اگر مشتری در دریافت و یا نوع فایل دریافتی دچار مشکل شد چه اقدامی می تواند انجام دهد؟

حالت اول : مشتری بعد از خرید از فروشگاه مربوطه درصورتی که فایل را به هر دلیلی دریافت ننماید می تواند ابتدا از قسمت "پیگیری سفارش " موفق بودن خرید خود را چک بفرماید و بعد از قسمت " تماس با ما " با فروشگاه دار تماس حاصل نماید و ایمیل و کد تراکنش خود را اطلاع داده و درخواست ارسال لینک مجدد نماید درصورتی که بعد از 48 ساعت پاسخی دریافت ننماید می تواند در صفحه ی فروش فایل روی گزینه گزارش تخلف کلیک نماید و موضوع را به مدیریت فورکیا اطلاع دهد.

حالت دوم : درصورتی که مشتری بعد از دریافت فایل متوجه شود فایل کلاهبرداری بوده است می تواند بلافاصله گزارش تخلف ارسال نمایید و توضیحات مربوطه همراه با ایمیل خود و کد تراکنش را به مدیریت فورکیا اطلاع دهد.

فورکیا بعد از دریافت گزارش تخلف ظرف 48 ساعت یا فایل را برای مشتری ارسال می نماید و یا مبلغ را از حساب کاربر کسر می نماید و برای مشتری برگشت می دهد.

 

پس با خیال راحت به خرید خود برسید!

با آرزوی موفقیت برای شما.

مدیریت فروشگاه اینستا مارکت.

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

جدیدترین و کامل‌ترین آموزش ها ، ترفند ها و پکیج ها را از ما بخواهید

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما